• Новак
Бебето момчиња излезе со обична облека поставена буква печати кратка ракав со тркалезен врат маица+цврсти шорцеви лето 0-24м

Бебето момчиња излезе со обична облека поставена буква печати кратка ракав со тркалезен врат маица+цврсти шорцеви лето 0-24м

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Производот е достапен

Облека за момчиња, со кратки ракави, букви со вратот на екипажот, печати врвови со шорцеви за дете. Тој ќе го сака овој комплет за облека со 2 парчиња што вклучува 1 парчиња кратки ракави што се совпаѓаат со пар шорцеви. Лесна облека!. Табела на големини. Големина (CM). 70 ttops должина : t30 t twaist : t36 t tbust : t49 t tshorts должина : t22 t tage : t0-3 месеци. 80 ttops должина : t32 t twaist : t38 t tbust : t52 t tshorts должина : t23.5 t tage : t3-6 месеци. 90 ttops должина : t34 t twaist : t40 t tbust : t54 t tshorts должина : t25 t tage : t6-12 месеци. 100 ttops должина : t36 t twaist : t42 t tbust : t57 t tshorts должина : t26.5 t tage : t12-18 месеци. 110 ttops должина : t38 t twaist : t44 t tbust : t60 t tshorts должина : t28 t tage : t18-24 месеци. t t t t t t t t t t. Големина (инч). 70 ttops должина : T11.81 Twaist : T14.17 TBUST : T19.29 TSHORTS Должина : T8.66 Tage : T0-3 месеци. 80 ttops должина : T12.60 Twaist : T14.96 TBUST : T20.47 TSHORTS должина : T9.25 Tage : T3-6 месеци. 90 ttops должина : T13.39 Twaist : T15.75 TBUST : T21.26 TSHORTS Должина : T9.84 Tage : T6-12 месеци. 100 ttops должина : T14.17 Twaist : T16.54 TBUST : T22.44 TSHORTS Должина : T10.43 Tage : T12-18 месеци. 110 TTOPS должина : T14.96 Twaist : T17.32 TBUST : T23.62 TSHORTS Должина : T11.02 Tage : T18-24 месеци. Спецификација. Име на артикалот : Облека за момчиња. Боја : сива, црна. Материјал : Памук. Големина : 70, 80, 90, 100, 110. Модел : Печати букви. Содржина на пакетот. 1pc x врвови. 1 пар x шорцеви. Пријателски совети. 1. Ве молиме kindубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2. Ве молиме, забележете дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива заради светлината и екранот. Благодарам .. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Мека ткаенина : Облеката на бебето е изработена од премија памучна крпа, без штета на кожата на момчињата на мали деца, мека и удобна за носење . Карактеристики : Овој комплет за облека за момчиња го прави вашето мало момче посоодветно . врвовите имаат краток ракав, екипаж Вратот, со букви за печатење на букви, пар со пар шорцеви кои имаат еластична половината со влечење . прилики : прекрасна облека за момчиња на мали деца, совршена за носење на игра, секојдневно носење, секојдневно носење, спортско носење, абење на фотографија, и двете погодни за затворен простор или на отворено . Најдобар подарок : Овој комплет за облека е многу добар подарок за вашето бебе во неговиот роденден. Вашето дете ќе го сака многу!. Пакет и грижа : 1 Парче врвови и 1 пар шорцеви. Машината што се пее, виси да се исуши, ве молиме, не ја избегнувајте поставената облека.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката