• Новак
Лесна Гитара Со Белешки & Таб: Келтски Класици

Лесна Гитара Со Белешки & Таб: Келтски Класици

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

(Лесна Гитара). 30 ирски фаворити, вклучувајќи : Биди Ти Моја Визија * Сините Ѕвона На Шкотска * Еден Куп Мајчина Душица * Долу покрај Градините Сали * Будењето На Финеган * Пајперот Голвеј * Пуони, Едвај Те Познавав * Кити Од Колераин * Лох Ломонд * Моли Браниган * ' Ова Е Последната Роза На Летото * Каде Тече Реката Шенон * и многу повеќе. Лесна Гитара Со Белешки И Јазичиња : Келтски Класици (Други).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката