• Новак
Гитара Снимени Верзии: Длабоко Виолетова: Машина Главата

Гитара Снимени Верзии: Длабоко Виолетова: Машина Главата

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

(Гитара Снимени Верзии). Сите Музички Водичи Сметаат Дека Главата На Машината е дел од света троица на англискиот хард рок и хеви метал (заедно Со Параноикот На Лед Цепелин 4 И Блек Сабат). Овој класичен албум е имитиран од скоро секој рок бенд од неговото објавување во 1972 година. Нашето фолио содржи белешки за белешки од секоја белешка што Ја игра Ричи Блекмор на сите 7 легендарни патеки : Ѕвезда На Автопат * Мрзливи * Можеби Сум Лав * Никогаш Порано * Слики Од Дома * Чад На Вода * Вселенски Камион'. * ИСБН : 9781423466901 • Формат : Мека • Датум На Објавување : 2009-06-01.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката