• Новак
Цреша Езеро Јужна Дакота Сувенир Винил Налепница Налепница Лопатка Дизајн 4-Пакет

Цреша Езеро Јужна Дакота Сувенир Винил Налепница Налепница Лопатка Дизајн 4-Пакет

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Производот е достапен

Ако сте љубител на природата и уживате во вашето време во посета на вашето омилено езеро и околните градови оваа налепница е идеален сувенир за покажување на местата што сакате да ги посетувате. Ова е одличен начин да го покажете вашето омилено место! Сите налепници На R и R увоз имаат отпечатоци со висок квалитет на фотографии и вашето омилено место за одење во светли, привлечни бои. Тие лесно се прилепуваат на која било површина како автомобили, фрижидер или која било друга површина. Ова е исто така отпорна на избледување и водоотпорна налепница за да можете да ја залепите на отворено или во вашиот автомобил и ќе изгледа светло и остро долго време. Цреша Езеро Јужна Дакота Сувенир 4 Инчен Винил Налепница Налепница Дизајн 4-Пакет.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката