• Новак
Бибер Пипер Нокти Сјај Преклопување Сјај Преклопување

Бибер Пипер Нокти Сјај Преклопување Сјај Преклопување

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Производот е достапен

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на достапност.Ветуваме дека нема да зажалите што го купивте.Додадете многу сладост Со Бибер, пенливо холографско јасно преклопување на сјајот! Носете јасни нокти за нокти или слој преку вашиот омилен нокт за сосема нов изглед.Сјај заврши.Секој сет вклучува 16 двојни нокти .Лесно пилинг се применуваат без суво време. Само аплицирај!100% Вистински Лак За Нокти Сад Пиперка Нокти Сјај Преклопување Сјај Преклопување (Јасна Подлога).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката