• Новак
Бо Мода Долга Балерина Лажни Нокти Француски Долг Ковчег Лажен Нокти Вештачки Целосен Капак Совети За Уметност На Ноктите

Бо Мода Долга Балерина Лажни Нокти Француски Долг Ковчег Лажен Нокти Вештачки Целосен Капак Совети За Уметност На Ноктите

Rating 
DEN 111.04

Достапност
Производот е достапен

Куршум Точка : 1. Лесно се лепи и отстранува : комплетот содржи 24 * Лажни Совети за Нокти, 1 * Лепак, 1 * Лента За Отстранување Нокти, 1 * Триење, 1 * Алкохол Памук, комплетни алатки за поддршка, удобни и убави.2. Висококвалитетни материјали : еколошки материјал за СМОЛА ОД СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, безбедни и не повредени раце, нетоксични, без необичен мирис, заштита на животната средина и не повредување на рацете.3. Лесен салон за нокти дома : можете да користите модерни лажни нокти во секое време, насекаде за да создадете убав и совршен шајка за вас за само 15 минути.4. Исклучителни подароци : Идеален подарок за сопруги, девојки, мајки или сестри, совршен за забави, танци, состаноци и свадби.5. Стилски дизајн : Модерни модели и светли бои.Спецификации : Материјал На Производот : Големина На Апспроизвод : околу 19.*7.6 * 0.3 тежина на производот : Вклучен е Околу 5гпакет : 24 * Лажни Совети За Нокти1 * Лепак1 * Отстранувач На Нокти Бар 1 * Триење1 * Алкохолни Памучни Белешки : 1.Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2.Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Балерина Лажни Нокти, Целосна Покривка Совети За Уметност На Ноктите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката