• Новак
Мини Штипки Фото Банер Клипови Дрвени Штипки За Облека Детски Самостојни Проекти Материјали

Мини Штипки Фото Банер Клипови Дрвени Штипки За Облека Детски Самостојни Проекти Материјали

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

Спецификации : . Можете да ги користите виси слики и картички за декорација на вашиот дом и партија. Одлично е за фотографии со лесна должност, погодни за забава, занаети, подароци или картички, тушеви за венчавки итн. Прекрасните фото клипови со дизајн на срца. Изработен е од висококвалитетен дрвен материјал и нема да избледи. Име На Ставка : Фото Клип. Материјал : Дрво. Карактеристики : Облик На Срце, Декор За Забава, Лесен за Употреба. Должина на еден Клип : 3см/1.18 " (Прибл.). Забелешки : . Количината е околу 50 парчиња, поради рачна пресметка, количината може да има 1-2 парчиња повеќе или помалку, се надевам дека ќе разберете, ви благодарам. Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметите може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : . 50 х Фото Клипови можете да ги користите виси слики и картички за декорација на вашиот дом и партија. Одлично е за фотографии со лесна должност, погодни за забава, занаети, подароци или картички, тушеви за венчавки итн. Прекрасните фото клипови со дизајн на срца. Изработен е од висококвалитетен дрвен материјал и нема да избледи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката