• Новак
Облека За Зајаци шулемин, Облека За Зајаци Назад Со Модна Облека Со Голем Лак Што Дише Маче Зајаче Принцеза Фустан Мала Облека За Миленичиња За Сите Сезони

Облека За Зајаци шулемин, Облека За Зајаци Назад Со Модна Облека Со Голем Лак Што Дише Маче Зајаче Принцеза Фустан Мала Облека

Rating 
DEN 3999.84

Достапност
Производот е достапен

Опис : Прекрасен цветен принт, слоевит мрежест здолниште и преголем дизајн на лак, облеката за зајаци е многу убава и привлечна, што го прави вашето домашно милениче да се истакнува во толпата или улицата и погодна за родендени на миленичиња, забави, фотосесии итн.Домашните миленици носат облека за миленичиња, кои се помалку склони кон кожни болести и спречуваат паѓање на косата насекаде. Елекот за миленичиња дише и не е затнат, што му дава на вашето домашно милениче чувство на удобност и благост.Изработена од врвен материјал за ткаенина, облеката за миленичиња е мека, пријатна и не е лесно да се намали по миењето.Постојат две различни големини за избор : С, Л. Погоден За мали миленичиња, како што се зајак, маче, кученце, заморче, шиншила и така натаму.Име на предметот : Материјал За Облека За Зајаци : Крпа : Унисекс Погоден За : Зајак, Маче Карактеристики : Мода, Прекрасна, Удобна Големина Детали : Големина : С, Должина : 20см/7,9", Биста : 25см/9,8 " (Прибл.) Големина : Л, Должина : 30см/11,8", Биста : 35см/13,8 " (Прибл.) Забелешки : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини и изберете ја вистинската големина.Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Пакетот Вклучува : 1 х Зајачка Облека Прекрасен цветен принт, слоевит мрежест здолниште и преголем дизајн на лак, облеката за зајаци е многу убава и привлечна, што го прави вашето домашно милениче да се истакнува во толпата или улицата и погодна за родендени на миленичиња, забави, фотосесии итн. Домашните миленици носат облека за миленичиња, кои се помалку склони кон кожни болести и спречуваат паѓање на косата насекаде. Елекот за миленичиња дише и не е затнат, што му дава на вашето домашно милениче чувство на удобност и благост. Изработена од врвен материјал за ткаенина, облеката за миленичиња е мека, пријатна и не е лесно да се намали по миењето. Постојат две различни големини за избор : С, Л. Погоден за мали миленичиња, како зајак, маче, кученце, заморче, шиншила и така натаму.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката