• Новак
Квалитет на листови за броење на конецот постави длабок џеб египетска боја на памучна боја виолетова лента со големина Калифорнија крал

Квалитет на листови за броење на конецот постави длабок џеб египетска боја на памучна боја виолетова лента со големина

Rating 
DEN 1152.00

Достапност
Производот е достапен

100% египетски памук нуди барана комбинација на супериорна сила, луксузна мекост и убава сјај. Овој лист поставен направен од 100% памук. Спијте подобро и се будите секое утро чувствувајќи се освежено и полно со енергија. Свилен меки, најудобни и луксузни постелнини што можете да ги најдете. 100% гаранција за задоволство - Нашите производи се поддржани од неверојатна услуга за клиенти, овие 100% памучни чаршафи се потрајни, природни и еколошки, во споредба со микрофибер листовите кои привлекуваат прашина и статични и можат да бидат нездрави за вас и околината 100% Египетски Памук. Увезени. Калифорнија крал со големина луксуз 4 парчиња за постелнина сет : 1 рамен лист : 102 "x 108"; 1 целосно еластизиран вграден лист : 72 "x 84"; и 2 стандардни перници : 20 "x 40". 100% египетски памук нуди барана комбинација на супериорна сила, луксузна мекост и убава сјај. Овој лист поставен направен од чист 100% памук . Упатства за нега : Машинско миење во ладна вода со слични бои. Tumble Dry Ship. Не бели.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката