• Новак
Нерѓосувачки Челик Јава Кафе Кригла 16оз, Мастило

Нерѓосувачки Челик Јава Кафе Кригла 16оз, Мастило

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Производот е достапен

Тал Нерѓосувачки Челик Јава Кафе Кригла 16 мл, Мастило е совршена шолја за кафе за вас додека сте во канцеларија или дома! Изолацијата на двојниот ѕид На Јава е со двојна намена, што му овозможува на вашиот омилен топол пијалок да остане топол со часови или да го одржува ладното кафе или чај ладно. Јава е одлична за во движење и ќе се вклопи во повеќето држачи за чаши на возилото. Со капак отпорен на истекување и голем отвор за чистење или додавање мраз, Јава е разноврсна и удобна. Помогнете во намалувањето на отпадот од хартиени шолји за кафе со Јава за повеќекратна употреба! За нега и употреба, ве молиме измијте во топла вода со мек сунѓер и сапун за садови. Оваа шолја за кафе тал содржи 16 течни унци од вашето омилено кафе или чај. Боја на мастило. Двоен ѕид изолиран одржувајќи го топлото кафе топло или ладното кафе ладно. Еко-Пријателски. Бпа Слободен.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката