• Новак
Метални Ѕвона Рака Ѕвонче Европски Стил За Ресторан Бар Контра Свадба Ѕвона

Метални Ѕвона Рака Ѕвонче Европски Стил За Ресторан Бар Контра Свадба Ѕвона

Rating 
DEN 559.84

Достапност
Производот е достапен

Карактеристики : 1.Врвен Квалитет : Изработен од висококвалитетна легура на цинк, густ и издржлив, отпорен на ' рѓа и не избледува. Извонредната изработка се истура во ова прекрасно рачно ѕвонче за да се издвои од толпата.2.Привлечно око : Нашето разноврсно рачно ѕвоно доаѓа со цветен дизајн за гроздобер стил. Живописните обрасци врежани на ѕвончето се волшебни и инспиративни.3.Идеален Подарок : Користејќи процес на леење, овие штракаат за раце може да се користат како украсни предмети или како мали подароци за пријателите.4.Погодни Прилики : Штракаат За Раце се користат како ѕвона за вечера, ѕвона од класа, сервис за барови, будење некого и други сигнални ѕвона.5.Услуга по продажбата : ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте не веднаш, ние ќе ви помогнеме да го решите што е можно поскоро.Спецификации : Висина : 11,5 cm Diameter : 5,5*5,5 cm Material : Цинк Легура За : вечера ѕвона, бар сервис ѕвона 2.Ве молиме дозволете отстапување од 1-3см поради рачно мерење. Врвен Квалитет : Изработен од висококвалитетна легура на цинк, густ и издржлив, отпорен на ' рѓа и не избледува. Извонредната изработка се истура во ова прекрасно рачно ѕвонче за да се издвои од толпата. Привлечно око : Нашето разноврсно рачно ѕвоно доаѓа со цветен дизајн за гроздобер стил. Живописните обрасци врежани на ѕвончето се волшебни и инспиративни. Идеален Подарок : Користејќи процес на леење, овие штракаат за раце може да се користат како украсни предмети или како мали подароци за пријателите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката