• Новак
Карчер Женски Леопард Печатење Станови Сандали Лето Секојдневен Плажа Со Отворен Прст Назад Патент Т-Ремен Бохо Гладијатор Сандали Чевли

Карчер Женски Леопард Печатење Станови Сандали Лето Секојдневен Плажа Со Отворен Прст Назад Патент Т-Ремен Бохо Гладијатор Сандали

Rating 
DEN 239.84

Достапност
Производот е достапен

Карактеристики : 1.Стилски : Женските танга сандали со ремен за глуждот негуваат основен изглед кој исто така е најсекси аспект на овие рамни сандали. Облечете се без да го ограбите вашиот шарм. Овие основни сандали за жени ќе бидат одлични за секојдневно носење или социјално.2.Т-Ремен со отворен Прст : Прилагодливи Гладијаторски Сандали со еластичен ремен назад патент што ви помага да го прилагодите најудобниот обем. Прилагодете го ременот според димензијата на глуждот за убаво да ги држите стапалата или облечете сандали.3.Лесен за носење : Мека влошка изработена од подлога од латекс. Сандалите со танга т-ремен не се супер поддржувачки, но изненадувачки се удобни. Со нелизгачки тпр гумен надворешен ѓон кој има добра отпорност на абење и издржлив.4.Флексибилно вклопување : Овие сандали со ремени за глуждот се изработени од висококвалитетна вештачка кожа со фина изработка. Понатаму, ја задебеливме кожата на петицата, прстот и задниот дел на стапалото, така што нашата сандала за фустан не се трие со вашата кожа.5.Сите натпревари : сандалите имаат минималистички дизајн, но секојдневен и стилски, што е симпатично и практично за многу тимови. Без разлика дали носите панталони, здолништа или фустани. Без разлика дали сакате танга сандала за запознавање, шопинг, забава, канцеларија, улица, вокација, ова е од суштинско значење за вас.Големина : Големина НА САД Велика БРИТАНИЈА ГОЛЕМИНА НА ЕУ Должина На Стапалата36 : 6 4 36-37 23см37 : 6,5 4,5 37 23, 5см38 : 7,5 5,5 38 24см39 : 8 6 38-39 24, 5см40 : 8,5 6,5 39 25см41 : 9 7 39-40 25, 5см42 : 9,5 7,5 40 26см43 : 10.5 8.5 41 26.5 Cmnotice : вистинските бои може да варираат од онаа на сликата поради поставките на компјутерот.Ве молиме дозволете мали отстапувања поради рачно мерење.Азиските големини се помали од регулативите НА САД/ВЕЛИКА БРИТАНИЈА / АУ/ЕУ, ве молиме купете 1 или 2 големини нагоре. Сандали. Женски Леопард Печатење Станови Лето Повик Плажа Отворен Пети. Гладијатор Сандали Чевли. Стилски : Женските танга сандали со ремен за глуждот негуваат основен изглед кој исто така е најсекси аспект на овие рамни сандали. Облечете се без да го ограбите вашиот шарм. Овие основни сандали за жени ќе бидат одлични за секојдневно носење или социјално. Роденденски или празничен подарок за девојка, дете, ова ќе биде добар избор.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката