• Новак
Магично Време, Слатка Овошна Чаша, Пакет, Слатко Изненадување

Магично Време, Слатка Овошна Чаша, Пакет, Слатко Изненадување

Rating 
DEN 44.48

Достапност
Производот е достапен

Магијата Време Слатки Овошја се 100% слатко изненадување! Слатките Овошја се најслатките комплети закуски што ги тера децата да си играат со својата храна! 40 индивидуални парчиња за собирање. Собери Заеднички Слатки Овошја, Ретки Сјајни Овошја и Ограничено Издание Чоколадо Покриени Со Овошје 100% Слатко Изненадување. Магијата Време Слатко Овошје овошје чаша е исполнет со три мистерија кадифен. Над 40 Слатки Овошни Мини За собирање. Соберете Вообичаени Слатки Овошја, Ретки Сјајни Овошја и Овошја Покриени Со Чоколадо Со Ограничено Издание.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката