• Новак
Шелби Не Змеј Топка Една Новина Смешни 3Д Дуксери ОД Руно И Дуксери Цртани Модни Дуксери И Дуксери Со Долги Ракави Големина На Возрасни 110-170 ХХС-8ХЛ

Шелби Не Змеј Топка Една Новина Смешни 3Д Дуксери ОД Руно И Дуксери Цртани Модни Дуксери И Дуксери Со Долги Ракави Големина

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Производот е достапен

ЖЕНСКИ /Машки / Детски 3д Дигитални Печатени Џебови Дуксери Џемпер Смешно. Материјал : 88%Полиестер+12% Спандекс,еластичен, удобен и издржлив. Сезони : Пролет/Aut/Зима. Повод : Божиќни забави,празнична забава, Секојдневна облека. Стил : Насекаде Печатење, Предни Џебови Од Кенгур,Капа со Врвка за Влечење, Целосна Должина на Ракавот. Тип на јака : Дуксер јака. Должина На Ракавот : Долги Ракави. Тип на печатење : Аниме 3Д Печатење . Ексклузивен чуден празничен дизајн за модерно семејство-дизајн На Божиќ/косплеј со толку многу смешни дезени, разубавете го вашиот одмор!. Совети. Рачно перење и Нежно Перење Во Машина максимум 30 степени, не впивајте. Боите може да варираат од различни уреди за гледање. Сите фотографии се снимаат со вистински производи, ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да ги купите. Ако се двоумите помеѓу големини,би препорачал да ја изберете поголемата. Изработени од висококвалитетен полиестер, мала тежина, голема дебелина, мека, удобна и добра пропустливост на воздухот. Кул дуксери со врвка и качулка. Одлично за Секојдневна Секојдневна Секојдневна Облека,Спортска Облека На Отворено,Парови,Ноќта на Вештерките,забави,плажа, Одмор,Забава, сценски настапи,студент,концерт, Шопинг погоден како подарок за роденден/Денот на Благодарноста/Божиќ/Нова година. Рачно и машинско перење, закачете суво, не избелувајте, Погодно За миење раце, машинско перење, не долго натопување. Достапни големини Деца 110-170 И Возрасни ХХС-8ХЛ. ((ако се двоумите помеѓу две големини, се препорачува да купите големина поголема, ве молиме погледнете ја табелата со големини на сликата за да ја потврдите големината пред да ја купите.)).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката