• Новак
Ичуани Женски Врвови, Летен Клиренс Женски Обичен Резервоар За Врат Врвки За Ремени Чипка Крпеница Летен Печатен Елек Без Ракави

Ичуани Женски Врвови, Летен Клиренс Женски Обичен Резервоар За Врат Врвки За Ремени Чипка Крпеница Летен Печатен Елек Без Ракави

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

Женски Обични Врвови На Резервоарот За Вратот Ремен Чипка Крпеница Лето Печатени Елеци Без Ракави карактеристики : 1.Карактеристики : Обични Врвови,Без Ракави,Хеџинг,Печатени Врвови,Чипка,Секојдневни врвови,Стилски и моден дизајн, Летна секојдневна Блуза.2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.3.Специјалниот дизајн го прави посекси и попривлечен за носење.4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Зима и Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно перење во машина во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи дека би била помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Информации за производот : Сезона : Type/Пролет/Зима Пол : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Тип На Полиестерподаток : Печатена Јака : V-Deckstyle : Секојдневен,Модна Должина : Редовна Должина На Ракавот : Без Ракави Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Врвни Ичуани Женски Врвови, Летен Клиренс Женски Обичен V-Вратот Резервоарот Блузи Ремен Чипка Крпеница Лето Печатени Ракави Елек. ?€Премиум Ткаенини●ова лето графичките врвови за жени се изработени од висококвалитетен материјал. Мека и мазна. 65% Памук, 35% полиестерска маица. Удобно и има добар дел. Удобни графички печатени маици, новина смешни графички кошули врвни жени.Мека ткаенина со малку растеглива, дише за носење. Тоа не е само светлина, туку и ја апсорбира потта. ?€Дизајн q графички кошули за жени. Уникатен и симпатичен дизајн.Класичен круг вратот дизајн мета, кратки ракави кошули. Женската графичка Маица за кампување е едноставна, но енергична, покажете го вашиот шарм. Основни маици со предна графичка декорација за печатење, ќе ви се допадне. ?`+Прилика оваа графичка блуза кошула за жени е многу погодна за секоја пригода, особено за состаноци, шопинг, работа, училиште, плажа, одмор за одмор, патувања, забави, концерт, спорт, кафуле, теретана итн. Совршен подарок за Денот На Мајката, Роденден, Карневал, Годишнина, Дипломирање, Денот на Вљубените, Ноќта на Вештерките Денот на Благодарноста, Божиќ, Нова година итн. Овие смешни врвови на букви се погодни за давање на вашиот љубовник или женски пријатели наоколу, навистина ќе им се допаднат. ?●Префект Натпревар●женски симпатична графички обичен краток ракав, женска летна есенска маичка лесно се спарува со другите. На пример : шорцеви,долги панталони, фармерки, фустан, хеланки, бели чевли, чизми и сл. Таквата убава и грациозна маичка ќе ве натера да бидете помодерни и попривлечни! Совршена Маица за пролет, лето, aut и зима. ?€Пакет Вклучувајќи ги и q 1* графички кошули за жени. Оваа графичка женска графичка Маица е погодна за различни типови на тело. Ве молиме погледнете ја табелата со големини во сликите на производот пред да нарачате за да бидете сигурни дека одговара. Предложете рачно / машинско перење ладна вода, сува рамна, а не белило.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката