• Новак
Студените индустрии Хипи Травел Ван Бич Чаир Пикник Океан Пејз, 24, дизајн од Бет Алберт

Студените индустрии Хипи Травел Ван Бич Чаир Пикник Океан Пејз, 24, дизајн од Бет Алберт

Rating 
DEN 399.84

Достапност
Производот е достапен

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 24 x 1,5 x 24 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги раката и го истегнуваме секое парче над дрвена рамка дебела од 1,5 инчи за висини . Уметнички дела се однесуваат на : Птица; Животно; Тркало; Машина; Автобус; Возило; Транспорт; Минибус; Комбе; Дрво; Растенија; Палма; Штркови; Ерет; Пикник; Стол; Кампување; Суфинг; Табли за сурфање; Песок; Fishвездена риба; Плажа; Море; Океан; Ограда; Торба за плажа; Школки; Конч; Знаме; Цвеќе; Караван ;. Дизајн од Бет Алберт.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката