• Новак
Алабама Кримсон Плима 50 60 Тим Кадифен Фрли Ќебе

Алабама Кримсон Плима 50 60 Тим Кадифен Фрли Ќебе

Rating 
DEN 799.84

Достапност
Производот е достапен

Спакувајте се на денот на играта со Оваа Алабама Црвена Плима 50" х 60" Тим Кадифен Фрли Ќебе. Ова ќебе е совршено за да ве стопли внатре или надвор од куќата за време на играта. Возбудливата Графика На Плимата И Осеката Во Алабама Ќе им овозможи на сите околу вас да знаат за кого навивате. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Сублимирана графика. Материјал : 100% Полиестер. Машинско перење, сува сува ниска. Увезени. Марка : Логото Брендови. Официјално лиценциран. Мерки прибл. 50" х 60".

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката