• Новак
Гориво ХИВ Алуминиум Раб Д ХАРДЛАЈН БЛ-ОФ ПАТОТ САМО 15х10ин Сјајна Црна Мелена Завршница, Д9101500А664

Гориво ХИВ Алуминиум Раб Д ХАРДЛАЈН БЛ-ОФ ПАТОТ САМО 15х10ин Сјајна Црна Мелена Завршница, Д9101500А664

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Производот е достапен

Основана во 2009 година, едно од најпознатите доверливи и временски тестирани имиња во бизнисот, Горивото Надвор од Патот го привлекува вниманието на ентузијастите надвор од патот со нашите најсовремени дизајни, фитинзи и технолошки достигнувања. Горивото Надвор од Патот ги произведува најнапредните теренски тркала, нудејќи ги најновите иновации во дизајнот и инженерството на пазарот. Се гордееме со нашата способност да му обезбедиме на секој ентузијаст надвор од патот desireетиката и функцијата што ја посакуваат во различни фитинзи. Од залиха до подигнат, двојно до трофеј камион и широк спектар на АПЛИКАЦИИ ЗА ХИВ, Горивото Надвор од Патот нуди најкомплетна линија на тркала на теренскиот пазар денес. Ниту една карпа не е оставена во нашиот погон за да ви ги донесе најновите во дизајнот и функцијата. Со нашиот посветен тим на дизајнери и инженери кои ги поместуваат границите секој ден за да ви го донесат следното ниво во развојот надвор од патот. Ние се стремиме да им обезбедиме на нашите клиенти производи со највисок квалитет со брза и пријателска услуга. За тркала со најмногу стил, функција и иновации, не гледајте подалеку од Горивото Надвор од Патот.Добар изглед, подобри цени и апсолутно најдобар опсег на стилови и апликации. Навистина не можете да погрешите со нашата возбудлива палета На Теренски тркала За Гориво. Изградена патека тешка, но исто така дизајнирана за секојдневни обврски за возење, Горивото Надвор од Патот е вистинска надградба "без изговори". Што чекаш? Земи малку. Гориво RIV АЛУМИНИУМ Раб D910 ХАРДЛАЈН BL-OFF ПАТОТ САМО 15x10in Сјај Црна Бланширан Финиш, D9101500 A664 Модел Број-D910 ХАРДЛАЈН BL - ОФ ПАТОТ Само Производителот Дел Број-D9101500 A664 Болт Шема - 4x137 Офсет - 25 mm Задниот Простор-6.48.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката