• Новак
Машка Кошула Мода Секојдневен Печатење Гроздобер V Копче За Вратот Долг Ракав Тенок Врв Нов

Машка Кошула Мода Секојдневен Печатење Гроздобер V Копче За Вратот Долг Ракав Тенок Врв Нов

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Производот е достапен

Машка Кошула Мода Секојдневен Печатење Гроздобер V Копче За Вратот Долг Ракав Тенок Врв Новопис * Големина На Ознака : L ~ 3 XL, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат. Табела со големини (1 инч=2,54 см) Големина НА Ознака L XL 2 XL 3 XL Градите cm 106 110 114 118 инчи 41,7 43,3 44,9 46,5 Должина см 70 71 72 73 инчи 27,6 28,0 28,3 28,7 Рамо см 43 44 46 инчи 16,9 17,3 17,7 18,1 ракав см 68 69 70 71 инчи 26.8 27.2 27.6 28.0 ИЗМЕРЕНО Пред да се истегне,познато како поставени рамни податоци, ве молиме дозволете отстапување од 1~2 см * ставка ткаенина : полиестер * боја на предметот : како што покажуваат сликите * состојба на предметот : сосема нова* содржина на пакетот : 1*кошула (Не Се Вклучени додатоци) како да изберете соодветна големина? 1) Користете слична облека за да се споредите со големини 2) Изберете поголеми димензии ако вашите големини се исти како табелата со големина На рамно мерење Машка Кошула Мода Обичен Принт Гроздобер V Копче За Вратот Долг Ракав Тенок Врв Нов.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката