• Новак
Наставникот Создаде Ресурси Нане Зелена Искривена Валана Гранична Облога, Стапала По Ролна, Ролни

Наставникот Создаде Ресурси Нане Зелена Искривена Валана Гранична Облога, Стапала По Ролна, Ролни

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Производот е достапен

Наставникот Создаде Ресурси Нане Зелена Валана Гранична Облога, 50 Стапки По Ролна, 3 Ролни Користете Ја Оваа Нане Зелена Валана Гранична Облога За да ја заживеете вашата училница! Создадете свеж изглед за огласни табли, прозорци, ѕидови и класни проекти. Измешајте и совпаѓајте со координативни производи (налепници, бележници, награди итн.) за темата на училницата. Континуирана ролна од 50 стапки(2-3/16 "х 50'). Се продава како пакување од 3 ролни. Наставникот Создаде Ресурси Нане Зелена Искривена Валана Гранична Облога, 50 Стапки По Ролна, 3 Ролни : . Создадете свеж изглед за огласни табли, прозорци, ѕидови и класни проекти. . 50 нога континуирано се тркалаат. 50 Стапки По Ролна. Продадени како 3 Ролни.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката