• Новак
Среќна Куќа Од Сузан Бол

Среќна Куќа Од Сузан Бол

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Производот е достапен

Среќна Куќа Од Сузан Бол (24 х 12) ќе направи совршен додаток на вашиот дом или канцеларија или примач на подароци. Ова лиценцирано Ликовно Печатење беше репродуцирано На Врвна Тешка Берзанска Хартија која ги доловува сите живописни бои и детали за оригиналот. Овој прекрасен Отпечаток На Постер За Ликовна Уметност е подготвен за закачување или врамување и бродови во преголема цевка за максимална заштита. Среќна Куќа Од Сузан Бол-Точка # VARPDXSB862.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката