• Новак
Камизола За Жени Резервоари За Ками Прилагодливи Резервоари За Ремени За Шпагети Со Обложени Вградени Полици Градник Јога Спортска Маица Плус Големина Сива

Камизола За Жени Резервоари За Ками Прилагодливи Резервоари За Ремени За Шпагети Со Обложени Вградени Полици Градник Јога Спортска

Rating 
DEN 351.36

Достапност
Производот е достапен

Спецификација : . Стил : Секси. Тип на ткаенина : Модална. Материјал : Модален Спандекс. Декорација : Никој. Должина на облека : Редовна. Должина на ракавот : Без Ракави. Врвен тип : Врвот. Пол : Женски. Сезона : Четири сезони. Шема : Цврста боја. Тип на јака : У-вратот. Верзија : Директно. Пакетот вклучува : 1 елек. Големина шема : . Големина - - - - - - - - - - Соодветна тежина - - - - - - - - - Должина-ГрадитеПогоден. ТАГ М / САД45-52КГ54см 21.2-80-88см 31.4-34.6-32АБЦ, 34А. Таг Л / САД М52.5-59.5 КГ - - - - - - 56см 22.0-89-93см 35.0-36.5-34С, 36АБЦ. ОЗНАКА XL / US L-60-64.5 КГ - - - - - - - - 58см 22.8-94-98см 36.9-38.5-36АБ, 38А. Таг XXL/US XL-65-80КГ60см 23.699-109 см 38.9-42.8-38ЦД, 40АБЦ. ТАГ 3 XL/САД 2 XL80.5-92.5 КГ - - - - - - 62cm 24.4-110-120см 43.2-47.2-40АБЦ, 42С, 44А. Таг 4ХЛ/САД 3ХЛ-64см 25.2-121-131см 47.6-51.5-40ЦД, 42С, 44АБ. ОЗНАКА 5 XL / US 4 XL-66см 25.9-132-142см 51.9-55.8-44ЦД, 46АБЦ. ОЗНАКА 6 XL / САД 5 XL-68см 26.7-143-153см 56.2-60.1-46ЦД. Концентрирај се : . 1. Ве молиме дозволете разлика од 1-3мм поради рачни мерења. 2. Поради различни дисплеи и различни светла, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ви благодариме за разбирањето. Материјал : Модален памук + спандекс, висококвалитетен материјал, мек и дише, против пилинг, мазно чувство. Дизајн на безжичен градник што дише, дизајн на двојна подлога за градите, нема потреба да носите долна облека, удобен и без стрес, дизајн што дише, отстранува влага, ви овозможува елегантно и стилско во текот на летото. Еластичен тесен дизајн кој ве одржува витки и ви овозможува да имате секси тело. Носете врв на резервоарот за перничиња за градите со прилагодливи ремени за рамо за да ги заштитите вашите приватни делови од гледање. Одлични подароци и изненадувања за најблиските, семејството или пријателите. Најдобрите подароци за свадби, Божиќ, Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Денот на Благодарноста, Годишнини, Родендени итн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката