• Новак
Hairхин Сенка За Коса Во Прав Водоотпорна Модификација Линија За Коса Во Прав Печурка Глава Издувам Линија За Коса Оптимизатор На Работ

Hairхин Сенка За Коса Во Прав Водоотпорна Модификација Линија За Коса Во Прав Печурка Глава Издувам Линија За Коса Оптимизатор

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Производот е достапен

Куршум Точка : 1. Пренослив : влакна За Боја На Коса за прикривање на коренот на косата, компактен и лесен, издувам во прав, лесен за носење и употреба. Погоден за сите места и типови коса.2. Водоотпорен : Природниот прав за коса е отпорен на пот и водоотпорен, долготрајна убава линија за коса 3. Леснотија на користење : Обликување на линијата на косата и збогатување на линијата на косата. Текстурата е фина и мазна, лесна за нанесување и лесна за употреба. Погоден за дома, патувања, деловни патувања итн.4. Повеќенаменски : може да се користи како сенка, филер за коса, пудра за веѓи, за да се создаде целосна и природна линија5. Практичен дизајн : овој производ прифаќа ротирачки дизајн на главата, што е попогодно за употреба и не е лесно да ги извалкате рацете. Мал и лесен, лесен за носење. Опис : Боја : 1# сива црна, 2# темно кафеава, 3# светло-кафеава : унисекс погоден за : сите типови на коса ефикасност : изменете ја контурата на линијата на косата. Употреба : кога косата е сува, отворете го производот и лесно намачкајте ја на косата што треба да се обои. Пакет Вклучени : 1 * Коса Линија Во Прав. Забелешки : Поради светлосните ефекти и аглите на снимање, постои разлика во бојата во производот, ве молиме разберете.Поради рачно мерење, постои толеранција во големината на производот. Г-Дин Убавиназдравје Шминка За Убавина/Шминка За Тело. 1 парчиња Природна Ретуширачка Линија За Коса Во Прав Водоотпорна Сенка За Засенчување Во Прав Светло-Кафеава. Сенка За Коса Во Прав, Модификација На Косата Во Прав. Забелешка : како што е прикажано на сликата, сите производи се снимаат под природна светлина. Она што го гледате е снимено во вистинска тема, но поради различни причини (како што се различни монитори), боите на сликата што ја гледате може да бидат малку поинакви од вистинскиот предмет. Ве молиме погледнете го вистинскиот производ. Има Извонредна Изработка, Прекрасен Изглед И Уникатна Личност. Цената Е Разумна И Стилот Е Уникатен.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката