• Новак
Duckblind Memo Camo Camo Black Circonium Band со полирани рабови и се вклопуваат лукс удобност

Duckblind Memo Camo Camo Black Circonium Band со полирани рабови и се вклопуваат лукс удобност

Rating 
DEN 879.84

Достапност
Производот е достапен

Совршен прстен за какво било принудување; Вашиот мовлив даб маскирен инлеј ви овозможува да се мешате со природата и да се истакнувате во толпа. Бендот е изработен од црн циркониум кој е отпорен на абење, издржлив, отпорен на гребење и хипоалергичен. Mossy Oak Duckblind Men's Camo 8mm црн циркониумски опсег со полиран рабови и лукс удобност вклопување : Совршен прстен за секоја привремена дабова маскирна маскирана ви овозможува да се мешате со природата и да се издвојувате во градежништвото на челик за одржување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката