• Новак
14к Бело Злато Природен Лондонски Син Топаз Цветен Ореол Прстен Овален 8х Дијамантски Акценти, големина 6,5

14к Бело Злато Природен Лондонски Син Топаз Цветен Ореол Прстен Овален 8х Дијамантски Акценти, големина 6,5

Rating 
DEN 5376.00

Достапност
Производот е достапен

Со поставување на ореол сличен на цвет и исполнет Со Дијаманти наоколу, Овој Прстен е изработен од цврсто Злато поставено Со Природни Скапоцени Камења. Одличен квалитет и изработка. Достапно во големини од 5 до 10 со половина големини. Дизајниран исклучиво ОД ПЈЕРА За Габриела Голд. Природно-живописен, супериорен квалитет на скапоцен камен во боја|Висококвалитетни Оригинални Дијамантски Акценти|14к Цврсто Злато|Изработено во САД|Ексклузивен дизајн НА ПЈЕРА За Злато Габриела|Дијамантски лондонски сини топаз прстени|Прстени Од Ореол|цветни цветни прстени од ореол|родени камења породилни камени мајки прстени|прстени од скапоцени камења во Боја.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката