• Новак
Женски летни врвови околу деколте за цветна блуза обични жени со кратки ракави кошули темно сина 2xl

Женски летни врвови околу деколте за цветна блуза обични жени со кратки ракави кошули темно сина 2xl

Rating 
DEN 223.84

Достапност
Производот е достапен

Овој моден краток ракав. Ткаенината со кошула е супер мека, истегната и лесна за мек, пријатен пад, летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, да ве направи шармантни и кул . Информации за производот : . -Материјал : Полиестер -Стил на облека : Блуза. -Должина : редовно. -Селева должина : краток ракав -Коларен тип : тркалезно деколте -патенер : цветни. -Сезон : лето. -Пол Жена. -Казија : Обично, секојдневно. -Иш : миење на рака во ладна вода, виси или суво. -И ќе добиете : 1 кошули : S US : 4 Bust : 98cm/38.58 '' Sleeve : 18.5cm/7.28 '' Должина : 68cm/26.77 '' Големина : M US : 6 Bust : 103cm/40.55 '' Sneave : 19cm /7.48 '' Должина : 69cm/27.17 '' Големина : L САД : 8 биста : 108cm/42.52 '' ракав : 20.5cm/8.07 '' Должина : 70cm/27.56 '' Големина : XL САД : 10 биста : 113cm/44.49 '' Ракав : 21.5cm/8.46 '' Должина : 71cm/27.95 '' Големина : xxl САД : 12 биста : 120cm/47.24 '' ракав : 22.5cm/8.86 '' Должина : 72cm/28.35 'Големина : xxxl САД : 14 биста : 127cm/50.00 '' ракав : 23,5cm/9.25 '' Должина : 73cm/28,74 '' Дами летни врвови; Дами врвови и блузи. Кратки ракави на женските врвови и блузи. Женски врвови одлично носење со хеланки, фармерки, чизми, шорцеви или видови панталони. Повод : Запознавање, забава, вечер, патување, канцеларија, струка, породилна кошула. Женски крпи; Женски летни врвови; Врвови за жени; Најдобри подароци за лето.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката