• Новак
Женски Костими За Капење Сплит Печатење Висок Струк Плажа Костими За Капење Бикини Сетови За Жени Костим За Капење

Женски Костими За Капење Сплит Печатење Висок Струк Плажа Костими За Капење Бикини Сетови За Жени Костим За Капење

Rating 
DEN 367.84

Достапност
Производот е достапен

Големина : С Биста : 86-89см/33,86-35,04" Половината : 66-69см/25,98-27,17" Колк : 93-95см/36,61-37,40" Големина : М Биста : 91-94см/35,83-37,01" Половината : 71-74см/27,95-29,13" Колк : 98-100см/38,58-39,37" големина : л биста : 98-102см/38,58-40,16" половината : 77-81см/30,31-31,89" колк : 104-108см/40,94-42,52" големина : xl Биста : 105-109см/41,34-42,91" половината : 85-89см/33,46-35,04" колк : 112-116см/44,09-45,67" големина : ххл биста : 117-122см/46,06-48,03" Половината : 99-104см/38,98-40,94" Колк : 122-127см/48,03-50,00" женски сплит костим за Капење печати секси висок половината плажа бикини костими за капење карактеристики : 1. Полиестер, Спандекс. 2. Карактеристики на бикини костим за капење : секси, еластична, модерна и темперамент. 3. Дизајн : Рационализиран дизајн, целосно покажете ја вашата фигура, проверете дали сте најубавата девојка. 4. Повод : Костимите за Капење се многу погодни за тропски одмори, лето, плажи и базени, меден месец, бродови за крстарење. 5. Костимот за капење е празничен подарок за вашата сакана мајка, сопруга, девојка или жена. 6. Забелешка : за вашето шопинг искуство, ве молиме погледнете ја табелата со големини за да изберете, ако не разбирате, можете да не контактирате. Информации за производот : Сезона : Летен Пол : Женски Повод : Секојдневен, Дневен Материјал : Најлон Стил : Мода, Секојдневно Вклопување : Одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА костим за капење+1 ПАРЧИЊА ковчези за капење женски костими за капење плус големина. костим за капење жени две парчиња шорцеви. бикини комплети за жени со висок струк. високи половини бикини сетови за жени дрски дното. плус големина костим за капење за жени едно парче.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката