• Новак
Женски Бикини Поставува Два Костим За Капење Висок Струк V Вратот Пресврт Пред Прилагодливи Шпагети Ремени Костим За Капење

Женски Бикини Поставува Два Костим За Капење Висок Струк V Вратот Пресврт Пред Прилагодливи Шпагети Ремени Костим За Капење

Rating 
DEN 271.84

Достапност
Производот е достапен

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 8 БИСТА : 64-68см/25.20-26.77" Половината : 64-68см/25.20-26.77" Колк : 66-70см/25.98-27.56"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 10 Биста : 68-72см/26.77-28.35" Половината : 68-72см/26.77-28.35" колк : 70-74см/27.56-29.13"големина : л сад : 8 велика британија : 10 еу : 12 биста : 72-76см/28.35-29.92" половината : 72-76СМ/28.35-29.92" колк : 74-78см/29.13-30.71"големина : xl САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 еу : 14 биста : 76-78cm/29.92-30.71" половината : 76-80cm/29.92-31.50" колк : 78-82cm/30.71-32.28"ПАКЕТ ВКЛУЧУВААТ : 1 SET костими за КАПЕЊЕ (Содржи градите рампа)високо чекаше бикини е најдобриот избор за одмор ,летна плажа, базен, капење, ОДМОРАЛИШТА, бикини партија. за себе и вашата девојка пријатели.+Моден дизајн : висококвалитетен и удобен материјалстил : Мода, Секојдневенсо подлога за гради_ Материјал : Мека и Удобна применлива сцена : пливање вадинг пол : Жени Прилика : Мода ве Молиме проверете ја нашата табела со големини за да ја изберете вистинската големина. Ако не сте сигурни за големината,ве молиме испратете ни порака, ние ќе ви помогнеме да ја изберете вистинската големина. €Инструкции за поставување нарачка : ве Молиме внимателно прочитајте пред да нарачате и изберете ја соодветната големина, обидете се да избегнете непотребни дополнителни трошоци поради враќање, ви благодариме за соработката. ●Бренд : ве Молиме побарајте го брендот за облека-ЕКУСН, ние се фокусираме на дизајнот на стилот на облека, развојот на производот, Ние Сме азиски големина, како лабава предложете да изберете една големина. ●Испорака/услуга : откако ќе нарачате, ние веднаш ќе организираме испорака, генерално ќе земеме 10 до 12 дена испорака, ако нарачате по добивањето на какви било проблеми, или долго време не пристигна, ве молиме контактирајте со нас е-пошта, ние ќе ви обезбедиме решение во рок од 3070 часа. Доколку не сте задоволни со производот што го добивте од нас и не сакате да не контактирате, можете сами да аплицирате за враќање на средствата. Ве молиме изберете различни причини и вашата сума ќе ви биде вратена веднаш. Ви благодариме за соработката.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката