• Новак
Машка Зимска Модна Јакна Машка И Зимска Модна Личност Светки Секојдневен Костум Јакна

Машка Зимска Модна Јакна Машка И Зимска Модна Личност Светки Секојдневен Костум Јакна

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Производот е достапен

Машка И Зимска Модна Личност Светки Секојдневен Костум јакна. . Карактеристики : . 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење. 2. Ново!. 3.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!. . 4.Облекувањето на оваа јакна од костум ќе ја истакне вашата фигура и ќе добие многу пофалби. 5.Специјалниот и модерен стилски дизајн ве прави попривлечни, шармантни, модни и, ја прави вашата форма да изгледа одлично елегантно, но сепак секси во исто време. Информации за производот : . Сезона : . И Зимата . . Пол : Мажи. . Повод : . Повик . . Материјал : . Полиестер . . Тип На Шема : Цврста Боја . Стил : Секојдневен, Партија. . Должина на ракавот : Полн Ракав. . Одговара : Одговара на големината. . Дебелина : Стандард. . Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. . Што добивате : 1 ПАРЧЕ Топ Хбијлзиг Машка Зимска Модна Јакна Машка И Зимска Модна Личност Светки Секојдневен Костум јакна. Машка И Зимска Модна Личност Светки Секојдневен Костум јакна. Изработен е од полиестерски материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови!. Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката