• Новак
Ниуер Дами Елегантни Букви Шема Маици Жени Обична Туника Кошула V Вратот Одмор Разбушавен Лабава Блуза

Ниуер Дами Елегантни Букви Шема Маици Жени Обична Туника Кошула V Вратот Одмор Разбушавен Лабава Блуза

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Обична Кошула Блузи Со Долги Ракави Тип На Блуза : Цврст/Ананас/Букви/Цветни Печатени, Возбудлива Боја : Бела, Зелена, Сина, Портокалова, Ананас, Розова, Букви (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, XXL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 92% полиестер, 8% Spandexneckline : V Ѓердан Должина : Должини На Колков Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Aut, Fall, Зима Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Едноставни, но блузи во моден стил со возбуда што ќе ви се допаднат. Оваа блуза е неопходна заumn и зима.2. Совршен со панталони, фармерки и хеланки, може да се носат кога датираат, работат, патуваат, партија, повик, одмор, итн.3. Секојдневен стил, погоден за работа, канцеларија, датум и враќање дома.Содржина на пакетот : 1 х Врвови (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Летни Врвови Со Долги Ракави, Женски Секси Блуза Против Вратот, Женски Маици со Цврста Боја. Материјал-92% Полиестер, 8% Спандекс. Секси V Вратот Прави Да Изгледате Уникатно И Шармантно Во Толпата. Дизајн-Женски Лабави Летни Врвови, В Јака Маица Блуза, Обични Широки Кошули Со Долги Ракави, Трендовски и Шик. Повод - Ова Лето Блузи Е Погодна За Работа Носат, Канцеларија, Бизнис, Одмор, Одмор, Плажа, Партии, Вечер, Датум Ноќ и Излегување. Натпревар - Оваа Блуза Со Врвови На Вратот V Е Доволно Лесна и Доволно Убава за Носење Со Симпатичен Ѓердан со Панталони или Здолниште Во Летните Месеци. Тоа Може Да Биде Облечен Или Носи Повеќе Случајно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката