• Новак
Блузи за слободно Време со кратки Ракави Цветни Модни Врвови За Вратот За Жени БЕЖ 2XL

Блузи за слободно Време со кратки Ракави Цветни Модни Врвови За Вратот За Жени БЕЖ 2XL

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Производот е достапен

Овој Моден Краток Ракав. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип на Јака : V-Шема На Вратот : Цветен. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Кошули Големина : С САД : 8 Биста : 96см/37,80" Рамо : 42см/16,54" Ракав : 20см/7,87" Должина : 60,5 см/23,82" Големина : М САД : 10 БИСТА : 102см/40,16" Рамо : 43см/16,93" Ракав : 20,5 см/8,07" должина : 62см/24.41" ГОЛЕМИНА : л сад : 12 биста : 108см/42.52" рамо : 44см/17.32" ракав : 21см/8.27" должина : 63.5 см/25.00" големина : xl Сад : 14 биста : 114см/44.88" рамо : 45см/17.72" ракав : 21.5 см/8.46" должина : 65cm/25.59" Големина : 2xl сад : 16 биста : 120cm/47.24" рамо : 46cm/18.11" ракав : 22cm/8.66" должина : 66.8 CM/26.30" големина : 3xl сад : 18 биста : 126cm/49.61" рамо : 47cm/18.50" ракав : 22,5 См/8,86" ДОЛЖИНА : 68 См/26,77" тоа е супер Меки летни врвови, удобна и пријателска за кожата ткаенина. дами блузи и блузи лето. обични женски врвови. Женските Врвови Одлично Носат Со Хеланки, Фармерки, Чизми, Шорцеви или Видови Панталони. Повод : Запознавање, Забава, Вечер, Патување, Канцеларија, Вокација, Породилна Кошула.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката