• Новак
Блузи За Жени Летна Мода Чипка Јака Краток Ракав Денот На Независноста Печатени Врвови Комбинезони со Џеб м

Блузи За Жени Летна Мода Чипка Јака Краток Ракав Денот На Независноста Печатени Врвови Комбинезони со Џеб м

Rating 
DEN 239.84

Достапност
Производот е достапен

Оваа ткаенина за кошула Со Кратки Ракави е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, зимски и пролетен врв. Со тантела исечен трендовски моден дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестерски Стил : мода. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип на Јака : Вратот На Екипажот-Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 маица големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37" Ракав : 22см/8.66" Рамо : 44см/17.32" Должина : 68см/26.77" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 108см/42.52" Ракав : 23см/9.06" РАМО : 46см/18.11" ДОЛЖИНА : 70СМ/27.56" Големина : л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 116см/45.67" ракав : 24см/9.45" рамо : 48см/18.90" ДОЛЖИНА : 72СМ/28.35" Големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 124см/48.82" ракав : 25cm/9.84" РАМО : 50cm/19.69" должина : 74cm/29.13" големина : xxl сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 132cm/51.97" ракав : 26 CM/10.24" рамо : 52cm/20.47" должина : 76cm/29.92" големина : xxxl сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 БИСТА : 140cm/55.12" ракав : 27cm/10.63" рамо : 54cm/21.26" должина : 78cm/30.71" големина : xxxxl сад : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 биста : 148cm/58.27" ракав : 28cm/11.02" рамо : 56см/22.05" должина : 80СМ/31.50" големина : Хххххл сад : 18 велика британија : 22 Еу : 48 биста : 156см/61.42" ракав : 29см/11.42" рамо : 58см/22.83" ДОЛЖИНА : 82СМ/32.28" полиестер. Мека, Лесна, Растеглива. М Морнарица Полиестерски кошули за жени ткаенина : лесна, Еластична ткаенина, удобна за носење со секојдневен лабав стил на вклопување. Карактеристики : Женски врвови Со Кратки Ракави Со Дизајн На Јака на Вратот На Екипажот,Блуза за Жени. Појавување : Одлично за спарување со фармерки, шорцеви, слаби хеланки за пристоен изглед. Одлично за хеланки со шал, и чизми во пролет, fall и зима. Повод : овие женски блузи и блузи можат да бидат и за носење на тренинг, секојдневно, канцеларија, шопинг, забава, Одмор.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката