• Новак
Бикоасу Женски Блузи, Модна Работна Облека Со Кратки Ракави Со Врат Со Џебови Печатени Врвови Разнобојни 5XL

Бикоасу Женски Блузи, Модна Работна Облека Со Кратки Ракави Со Врат Со Џебови Печатени Врвови Разнобојни 5XL

Rating 
DEN 287.84

Достапност
Производот е достапен

Карактеристики : 97% Полиестер, 3% Спандекс Женски Модни Туники Со Кратки Ракави Секојдневна Маица Со Кратки Ракави За Жени Погодна за лето, одмор, патување, секојдневен живот, забава, клуб насекаде е толку лесно да се спари со фармерки, шорцеви или џегинг за стилски изглед оваа сезона!Информации за производот : Сезона : Aut/Пролет/Зима/Лето : Женска Пригода : Секојдневен Стил : Секојдневен,Моден : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1xwomenени Tops Size : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100cm/39.37" Ракав : 22cm/8.66" Рамо : 44см/17.32" Должина : 68см/26.77" Големина : М Сад : 6 Велика Британија : 10 Еу : 36 Биста : 108см/42.52" ракав : 23см/9.06" Рамо : 46см/18.11" ДОЛЖИНА : 70СМ/27.56" Големина : л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 Биста : 116см/45.67" Ракав : 24cm/9.45" Рамо : 48cm/18.90" Должина : 72cm/28.35" големина : xl Сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 Биста : 124cm/48.82" ракав : 25cm/9.84" РАМО : 50cm/19.69" должина : 74cm/29.13" големина : xxl сад : 12 Велика Британија : 16 Еу : 42 Биста : 132cm/51.97" Ракав : 26cm/10.24" рамо : 52cm/20.47" должина : 76cm/29.92" Големина : Xxxl сад : 14 Велика Британија : 18 Еу : 44 БИСТА : 140cm/55.12" ракав : 27cm/10.63" рамо : 54cm/21.26" Должина : 78cm/30.71" Големина : Xxxxl Сад : 16 Велика Британија : 20 Еу : 46 биста : 148 CM/58.27" Ракав : 28cm/11.02" Рамо : 56cm/22.05" Должина : 80 CM/31.50" големина : Xxxxl сад : 18 велика британија : 22 Еу : 48 биста : 156cm/61,42" Ракав : 29см/11,42" Рамо : 58см/22,83" Должина : 82см/32,28" женски Врвови Летни Секојдневни блузи; мека, Лесна И Дише Ткаенина, Удобна за носење; модни бохо блузи За Жени Мода 2023. Одговараат за лето, пролет и fall. Без разлика дали сте во канцеларија или сте надвор од градот, оваа кошула со цветни принтови е совршена за секоја пригода, облечете ја оваа кошула за ветровит изглед. Лесно Совпаѓање : Основни Маици За Жени. Овие основни врвови можете да ги Спарите под јакна, со фармерки, хеланки или здолниште во пролет, лето, fall и зима. Гардероба што мора да ја имате!. Повод : Погоден За Секојдневен Живот, Секојдневен, Патување, Дом, Одмор, Шопинг, Улица, Работа и Училиште. жени; блузи; кошули; y2k; деловни секојдневни облеки за жени; обезмастени дупки; облека за обликување; секси блузи за жени; облека; обезмастени; врвови на култури; валентини кошули за жени; нарачки; црни боди жени; подароци за мама; боди со долги ракави за жени; женски блузи облечени секојдневно; предмети од трендот на тикток; летни врвови за жени; блузи за жени; женска облека; жени облека; костум за тело; најавете се; претплати на моја сметка; боди за облека; смссон; розова; кошули на дизни за жени; слатки врвови за жени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката