• Новак
Shpwfbe Капчиња Врвни Женски Кошули Со Јака Со Кратки Ракави Летни Врвови Од Туника Обична Женска Блуза Капчиња Врв

Shpwfbe Капчиња Врвни Женски Кошули Со Јака Со Кратки Ракави Летни Врвови Од Туника Обична Женска Блуза Капчиња Врв

Rating 
DEN 182.24

Достапност
Производот е достапен

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина. Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД. 1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи. Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД.Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 64см/25.20 "Должина : 51см/20.08 " Ракав : 18см/7.09" . Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 68см/26.77 "Должина : 51.5 см/20.28 " Ракав : 18.5 см/7.28" . Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 72см/28.35 "Должина : 52см/20.47 " Ракав : 19см/7.48" . Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 76cm/29.92 "Должина : 52.5 cm/20.67 " Ракав : 19.5 cm/7.68" . Големина : 2 XL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 80cm/31.50" Должина : 53cm/20.87" Ракав : 20cm/7.87" Женски Кошули Со Јака Со Кратки Ракави Летни Врвови Од Туника За Секојдневни Карактеристики : Карактеристики : Долги ракави, врат на екипажот, стил на пуловер, секојдневен и лабав стил одговара за секоја форма на телото и дуксер неопходен за жените ГАРДЕРОБА.Дизајн : Модерен дизајн за печатење кој е прилично привлечен, никогаш нема да излезете од мода за овој дизајн на печатење, совршен подарок за вашите пријатели,цимер и себе си.Материјал : лесен врв за пуловер со долги ракави за удобно носење. женскиот дуксер е изработен со висококвалитетна ткаенина, дише, лесен, мек, пријателски за кожата, што ќе ви донесе удобно искуство со облекување. Натпревар : можете да го спарите овој дуксер за боја на вратоврска со фармерки, тексас шорцеви, хеланки, патики или потпетици за да го комплетирате секојдневниот изглед.Повод : Лабавиот и удобен дуксер со пуловер е совршен избор за секојдневниот живот, забава, училиште, одмор, одмор, канцеларија, работа, дом, датум и какви било други прилики Во Пролет, Fall или Зима.Сезона : Пролет/Пад : Женаматеријал : Полиестердекорација : должина На Необлекување : Редовна должина на Ракавот : Долга Јака : V Тип на дезен : Печатен Стил : Дневно/Секојдневно Силуета : Лабаво што добивате : 1 Х Врв. 0. 0. 1 Х Врвот, Пуловер Бела XL.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката