• Новак
Колекција Шари Вистински Кожен Женски Моден Нараквица Од Миа к. Чанта

Колекција Шари Вистински Кожен Женски Моден Нараквица Од Миа к. Чанта

Rating 
DEN 879.84

Достапност
Производот е достапен

Мкф Колекција Шари Вистинска Кожа Женски Моден Нараквица Од Миа к. чанта имидот;и. ЗАБЕЛЕШКА : оваа торба е дел Од Колекцијата МКФ Од Миа К. и. нема никаква поврзаност Со Миа Фароуандмидот;и. МАТЕРИЈАЛ : Изработен од вистинска кожа. Ткаенина Поставата имидот;и. ФУНКЦИЈА : Дизајниран со луксузни. Златен тон Хардвер Врвот затворање на Патент рачка на Рачката имидот;и. Џебови : внатрешни карактеристики а. пространа Надворешна преграда-простран преден џеб со патент и може да собере. i Phone 6 или помали удобно и middot;и. Мерења : 7,5 Во L x. 4,5 Во H x 0,3 Во D и middot; и. Рачка на рачката : 6 ВО ВИСТИНСКА КОЖА : оваа чанта е изработена од вистинска кожа, што ја прави издржлива и долготрајна. ХАРДВЕР ЗА ЗЛАТЕН ТОН : луксузниот хардвер за златен тон додава допир на софистицираност и стил на чантата. ЗАТВОРАЊЕ НА ГОРНИОТ ПАТЕНТ : затворањето на горниот патент гарантира дека вашите работи се безбедни и безбедни. ВНАТРЕШЕН ОДДЕЛ : внатрешноста има пространа преграда за складирање на вашите предмети. НАДВОРЕШЕН ЏЕБ : надворешноста има простран преден џеб со патент што може удобно да одговара на i Phone 6 или помал.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката