• Новак
Нови Жени Диви Дива Берлин-Излитена Тексас Ѕиркаат Пети Стилето Глуждот Подигање

Нови Жени Диви Дива Берлин-Излитена Тексас Ѕиркаат Пети Стилето Глуждот Подигање

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Производот е достапен

МАТЕРИЈАЛ : Мерење На Тексас (вештачки) (тестиран сз 6; прибл.) : Пета : 4 МЕРЕЊЕ (тестирано сз 6; прибл.) : Пета : 4", Вратило( со / пета) : 10,5", Отворање : 9", Пети : 2,25 " - Точно по големина, сосема ново со оригинална или кутија за чевли Алриско. СОВРШЕНИ ЧИЗМИ ЗА СЕКОЈА ПРИГОДА! : Овие супер трендовски чизми се совршени за речиси секоја пригода! Ако вашето работно место дозволува посмели стилови, овие чизми сигурно ќе ве забележат. Исто така, добро се комбинира со симпатичен фустан, фармерки и резервоар, па дури и деловен костум! Овие се совршени за ажурирање на секоја облека што ја имате!. УДОБНО И СИГУРНО ВКЛОПУВАЊЕ : со совршена количина на подлога, ќе можете да трчате по цел ден со леснотија во удобноста! Конците ви даваат прилагодливо вклопување врз основа на тоа колку сакате да ви бидат вградени чевлите. КВАЛИТЕТ и ВРЕДНОСТ : Зошто да потрошите повеќе на сезонски стилови од висока класа кога ќе го добиете истиот квалитет по дел од цената? Овој стил за речиси секоја облека и малиот наклон во потпетиците ви помагаат да ги издолжите нозете! Гумениот надворешен ѓон за превенција од лизгање ќе се погрижи безбедно да трчате низ градот. ЗАГРИЖЕНИ ЗА НАШАТА ОКОЛИНА? : Ние ги сакаме животните исто како и вие! Ниту едно животно не беше повредено за време на производството на овие чевли. Тие се направени со 100% вегански материјал, а гумениот ѓон е од сите вештачки материјали. Нашите производители се многу еколошки свесни!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката