• Новак
Улична Облека Дуксери Дуксери Жени Поштенски Графички Бел XL

Улична Облека Дуксери Дуксери Жени Поштенски Графички Бел XL

Rating 
DEN 366.08

Достапност
Производот е достапен

Карактеристика : Пуловерот Ги Има Следните Карактеристики : Џеб,Качулка,Долг Ракав,Печатен,Пуловер,Врвка За Влечење,О Нцек,Лабава,Удобна, Со Секојдневен И Моден Стилматеријал : Полиестер-Изработен Од Мек И Еластичен Материјал, Ги Прави Овие Врвови Лесни И Доволно Удобни За Секојдневно Носење.ПРИМЕНЛИВА СЕЗОНА : Aut,Пролет,Зимска Пригода : Дневно,Одмор,Спорт,Забава,Клупски Пол : Девојки Дуксер Патент Качулка Женска Табела : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА британија : 8 Биста : 98см/38.58" Ракав : 54см/21.26" Должина : 59см/23.23"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА британија : 10 биста : 100см/39.37" Ракав : 56см/22.05" Должина : 61см/24.02"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА британија : 12 Биста : 104см/40.94" РАКАВ : 58cm/22.83" должина : 63cm/24.80"големина : xl us : 10 велика британија : 14 биста : 108cm/42.52" ракав : 60cm/23.62" должина : 65cm/25.59"големина : xxl сад : 12 велика британија : 16 биста : 112 CM/44.09" ракав : 61см/24.02" Должина : 67см/26.38"Големина : Хххл сад : 14 велика британија : 18 биста : 116см/45.67" РАКАВ : 62СМ/24.41" должина : 69см/27.17" материјал : полиестер-изработен од мек и Еластичен материјал, ги прави овие врвови лесни И доволно удобни ЗА Секојдневно НОСЕЊЕ. Повод : Дневен, Одмор,Спорт,Забава, Клуб. Совети : Поради Различни Услови На Осветлување, Сликата Обично Има Малку Хроматска Aberration.It Се Препорачува Рачно Перење Во Ладно Или Машинско Перење Во Нежно, Закачете Се Да Се Исуши, Немојте !. Функција : Спарете Го Овој Врв со Вашите Омилени Фармерки, Шорцеви или Хеланки и нема да се Чувствувате Затегнати Во Пазувите. Вискозата И Полиестерот Се Меки, Удобни И Дишат, Што Ги Прави Поудобни На Вашата Кожа. Дизајн На Комунални Услуги За Убавина : Дизајнот На Долги Ракави Ќе Ви Донесе Еден Вид Деликатна Убавина, Може Вашата Кожа Да Биде Повредена Од Сончевата Светлина Во Голема Мера. Тоа Е Дизајн Кој се Состоеше Од Убавина и Корисност. . Слатки Дуксери,Женски Модни Дуксери И Дуксери,Дуксери За Тинејџерки,Дуксери За Улична Облека,Женски Дуксери,Дуксери Со Патент За Жени,Дуксери за Жени,Пуловер За Женски Дуксери,Руно,Патент Нагоре,Преголеми, Долги Ракави/.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката