• Новак
Без граници на помладиот фау Шерпа Худи

Без граници на помладиот фау Шерпа Худи

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

Без граници Juniors Faux Sherpa Hoodie е сигурно дека ќе ви биде најзастапена ставка во вашиот плакар оваа сезона. Изработена во двострана фаукс Шерпа со аспиратор за влечење и затворање на предниот патент, тоа е удобен стил за обични денови. Опуштеното тело на момчето го прави совршен за положување над која било облека во студено време. Спарете ја оваа качулка со хеланки или џемпери и подготвени сте за забавно, релаксирачко време без разлика дали се дружите со пријателите или се дружите дома. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Тежина : средна тежина. Деколте : Прицврстена аспиратор за влечење. Затворање : Затворање на предниот патент. Ракави : Долги ракави. Ockебови : 2 предни џебови имаат најважни работи. Карактеристики : Faux Sherpa ткаенина; аспиратор за влечење; плетете манжетни и полите. Јуниорс Фаукс Шерпа Худи од без граници.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката