• Новак
Авамо Жените Долги Ракави Дуксер Блузи Шарени Сплетка Пуловер Крпеница V Вратот Основни Капа Блуза Качулка Врвот

Авамо Жените Долги Ракави Дуксер Блузи Шарени Сплетка Пуловер Крпеница V Вратот Основни Капа Блуза Качулка Врвот

Rating 
DEN 478.08

Достапност
Производот е достапен

Опис : . Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски. Стил : Женски Дуксери Со Долги Ракави Плус Големина, Дуксер Со Качулка Со Дамски Блок Во Боја, Врвови Со Пуловер Со Плус Големина за Жени, Дами Обични Пруги Со Долги Ракави Со Споени Качулки Со Качулка. Тип На Шема : Качулка/Пуловер/Блок Во Боја/Прилагодлива Врвка За Влечење/Каузална/Долга Ракава/Дуксери Со Врвки. Боја : Бела, Каки, Розова, Црвена, Зелена, Темно Сива, Светло Сива, Блак (Опционално). Големина : S, M, L, XL, XXL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Материјал : 95% полиестер, 5% спандекс. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Должина : Должина На Колковите. Сезона : umn, Fall, Зима. Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови. Карактеристики : . 1.Женски Дуксери Со Долги Ракави Плус Големина Пуловер Врвна Боја Блок Со Качулка Дуксер Дами Врвка Активна Дневна Облека Со Џебови. 2,95% полиестер, 5% спандекс.Овој Дуксер е направен со лесен и мек материјал што прави да се чувствувате добро за меката кожа. 3.Боја Блок лесен дуксер, женски пуловер дуксер, есенска кошула, долг ракав, џебови напред. 4.Костум За Спорт, Униформа, Секојдневен, Џогирање, Трчање и повеќе прилики. 5.Проверете ги информациите за големината за да ја обезбедите вашата големина пред да нарачате. Ако не сакате тенок фит, нарачајте една големина поголема. Содржина На Пакетот : . 1 х Врвови (други Додатоци не се вклучени). Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см). . . . 95% полиестер, 5% спандекс, моден спортски стил шарени дуксери жени, меки и удобни пуловер врвови. *лесен дуксер со шевови женски пуловер дуксер, есенска кошула, долг ракав, џебови напред. *Женски пуловер дуксер одличен за носење со хеланки, шорцеви, фармерки,здолништа, редовно вклопување, за жени, дами,јуниори, одговара на сите дуксери со дуксери со дизајни. *Симпатична качулка со мала тежина со долги ракави погодна за секојдневна, работа,спорт,одмор,состанок, забава за изненадување или секојдневно носење, тоа е одлична идеја за подарок За Fall и Зима. *Есенски дуксер, користени сме висококвалитетна ткаенина, згора на тоа,спортските дуксери со пуловер се тренд на денешницата и затоа овие Дуксери обезбедуваат стилски, додека дозволуваат повеќе шик, кул и стилски.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката