• Новак
Hfyihgf Женски Преголеми Дуксери Четвртина Со Долги Ракави Zip V - Вратот Дуксер Падне Секојдневен Лабав Печатен Пуловер Врвови(Стил 2-Црно, М)

Hfyihgf Женски Преголеми Дуксери Четвртина Со Долги Ракави Zip V - Вратот Дуксер Падне Секојдневен Лабав Печатен Пуловер Врвови(Стил

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Производот е достапен

кошули за доење за жени црни кошули за мажи машки кошули црни поло маици за мажи машки кошули за вежбање маици за маици машки машки маици за голф женска маица машки поло маици машки маици со кратки ракави машки маици карирани кошули за жени западни кошули за мажи бели поло маици за мажи смокинг кошули за мажи машки маици без ракави црни кошули со копчиња пиратска кошула летни кошули за мажи маици женски униформни кошули за девојки женски кошули за пливање женски бели маици за голф. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите.03 "Ракав : 57см/22.76" Ракав : 59см/23.44 " Должина : 70см/27.Сигурен сум дека ќе ви се допадне!. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 110см/43. Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекс. Тип На Шема : Ремен, Краток Ракав,Градиент Печатење ,Цветни Печати,Писмо Печатење, Возбуда V-Вратот. Големината не одговара на сите, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини и изберете ја големината врз основа на вашата вистинска големина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката