• Новак
Левмја Женска Модна Промоција Туника Обичен Долг Ракав Тркалезен Врат Еластична Лабава Дуксер Пуловер Кошула

Левмја Женска Модна Промоција Туника Обичен Долг Ракав Тркалезен Врат Еластична Лабава Дуксер Пуловер Кошула

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Производот е достапен

Модни Жени Секојдневен Зимски Цврст Џеб Со Копчиња Со Долги Ракави Дуксер Со Качулка Карактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневен Дуксер,Цврст,Секојдневен Дуксер,В-Врат,Модна Маичка,Долг Ракав, Дуксер Со Пуловер,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Есенска секојдневна Блуза.2.Материјал : Полиестер, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен.3.Дуксерот го прави посекси и попривлечен за носење.4.Повод : Секојдневен, Дали, Роденден, Запознавање,Fall,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, И Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описите сезона : Есенски Пол : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер : Цврста Јака : V-Декстил : Секојдневен,Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Долг Ракав Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска Блуза материјал : оваа женска кошула со долги ракави е изработена Од растеглива и дише ткаенина, мека лесна И Удобна, Удобна Е Наспроти Кожата. ●Карактеристики : женскиот пуловер со еднобојни дуксери се одликува со долги ракави,вратот на екипажот, вратот, преголеми, цврсти бои, слаба кошула. Нашиот лесен женски цврст дуксер ве прави ласкави во оваа fall и зима. ●Појавување : Овие Женски Маици Со Долги Ракави Се Одлични со Шорцеви/Фармерки/Спортски Панталони Во Fall/Зима. Совршен За Вежбање/Јога/Секојдневно Носење И Изгледа Мода Кога Напред Напика Или Извртува Јазол. Исто Така Може Да Се Носат Како Долна Кошула и Натпревар Со Палто Што Го Прави Да Изгледа Повеќе Стилски и Шик!. ●Прилика : Секојдневни маици, Совршени За Секојдневно Секојдневно / Вежбање/Патување/Трчање/Дома/Канцеларија/План За Викенд/Спорт/Одмор, Итн. Најдобрите Подароци за Семејството и Пријателите. ●Нега на облека : Машина Или Рачно Перење Со Ладна Вода, Закачете Или Исушете Ја Линијата, Без Белило, Без Суво Чистење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката