• Новак
аокси Џемпери За Жени Дами Мода Секојдневен Есенски Зимски Еднобојни Мачкини Уши Лабави Секојдневен Кадифен Џемпер Врв

аокси Џемпери За Жени Дами Мода Секојдневен Есенски Зимски Еднобојни Мачкини Уши Лабави Секојдневен Кадифен Џемпер Врв

Rating 
DEN 543.84

Достапност
Производот е достапен

Женски О-Вратот Плетени Контраст Шарени Пуловер Мода Секојдневен Долг Ракав Џемпер Врвот ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : Смешни живописни - боја и боја блок лента на овој џемпер на модерен талент. Мазни и меки, удобни ткаенини, погодни за кожата и дишат за вашето тело, што ви дава чисто удобно и воздушно паѓање. Карактеристики : пуловер со кружен врат со Долг ракав. Овој џемпер има Голема Шема на ленти Дизајн Со Долги Ракави,Манжетните ги прифаќаат најпопуларните елементи на сезоната манжетните со Навој и џемперот изгледаат пообично и помодерно кога се комбинираат со целокупниот стил.Никогаш не излегувајте од мода Повод : Одлично За Секојдневен, Одмор, Забава, Работа, Училиште, Клуб, Одмор. Информации за производот : Сезона : Зимски Пол : Женски Повод : Одлично За Секојдневен,Одмор,Забава, Работа, Училиште, Клуб, Стил На Одмор : Секојдневно,Модно Вклопување : Одговара на големината Дебелина : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Еез Жени Врвови Големина САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Должина На Ракавот М Медиум 6 10 36 104см/40.94" 51см/20.08" 63см/24.80" Големина : М Големина : Средни Сад : 6 Велика Британија : 10 Еу : 36 Биста : 104см/40.94" Ракав : 51см/20.08" должина : 63см/24.80" Женска CAT и зима ЕДНОБОЈНИ МАЧКИНИ УШИ ЛАБАВА Секојдневна Кадифен Џемпер Врвот беж xxl. Материјал : Висококвалитетна акрилна ткаенина, мека и удобна. ГОЛЕМИНА НА САД : S=(САД 4-6), M=(САД 8-10), L=(САД 12-14),XL=(САД 16-18), XXL=(САД 20-22). Карактеристики : густ плетен џемпер со пуловер, а есенските и зимските сезони се многу удобни и топли;секојдневен стил, врат од желка,дизајн со вкрстена обвивка,долг ракав,асиметричен раб,детали за копчињата е многу симпатичен дизајн(копчињата се само декорација,а не функционални). Повод : секојдневен,забава,дом,канцеларија,датира,шопинг,одмор,и така натаму.Овој моден џемпер може да се облече со фармерки,слаби хеланки и секаков вид палта,што може да ви помогне да добиете многу комплименти. блузи со цевки за жени; Блузи За Жени Мода 2022;Џемпери Со Пуловер За Жени; Џемпери за Жени; изработка на продавница за сечење сезона 2; изработка на продавница за сечење продавница; испорака пред божиќ;женски врвови; женски врвови со долги ракави; жени паѓаат врвови.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката