• Новак
Tking Fashionенски летен постел

Tking Fashionенски летен постел

Rating 
DEN 287.84

Достапност
Производот е достапен

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода. За тебе. Материјал : 85% памук, 15% постелнина бои : вино, сина, темно сина, кралска сина, светло сива, бела, каки, ​​армија зелена, кафеава големина : s, m, l, xl, xxl, xxxl шема : цврста дебелина : Тенки карактеристики : женски панталони; Панталони за жени; Женски шорцеви; Скокови за жени; Лесни панталони жени лето; Карго панталони жени; Хеланки; Стил на јога панталони : Обичен; Модна сезона : Лето; Есен; Пролетна пригода : плажа, одмор, патување, работа, одмор, секојдневно секојдневно, канцелариски пакет Вклучен : 1 компјутерски панталони Материјал : Pantsенски панталони се изработени од удобно и меко 85% памук, 15% постелнина. Опуштените и удобни панталони со добар затегнување ве прават повеќе пријатни и пријатни . Карактеристики : Letulенски летен постелнина 2023 лето лесна лабава цврста цртање со средна должина со џемпери со џебови еластични панталони за половината за жени. Pantsенските панталони можат да се совпаѓаат со високи потпетици, патики или сандали за трендовски изглед . прилика : ова женски пантолони погодни за затворено и на отворено и за создавање на обичен стил. Можете да носите на работа, спорт, одмор, забава, одмори, патувања и други прилики. Сигурен сум дека ќе ја сакате нашата облека!. Упатство за миење : Се препорачува машина за перење со ладна вода, не бели, не пеглајте, висат или линија за да се исушат . Забелешка : Ние сме посветени на обезбедување на квалитет, удобност и вклопување. Ве молиме, консултирајте се со табелата со големина пред да ја поставите вашата нарачка за да обезбедите најдобро одговара.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката