• Новак
нјшнмн Женски Долги Ракави Џемпери Секојдневен Лесен, Отворен Преден Кардиган Џемпери, Црна, И

нјшнмн Женски Долги Ракави Џемпери Секојдневен Лесен, Отворен Преден Кардиган Џемпери, Црна, И

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Нјшнмн Женски Џемпери изработени од памук и полиестер, што го прави и мек и топол. Овие долги кардигани за жени лесен е класичен стил кој изгледа секојдневно и забавно и е погоден за многу прилики, како што се : активности родител-дете, шетање на кучето, прошетка, посета на паркот итн. Овој фустан има и различни бои за избор, а класичниот стил може да се совпадне и со облеката што ја поседувате. Во студено време, можете да носите краток џемпер одоздола; во топлите денови, можете да носите трегери одоздола.џемпери за жени плус големина кардиган. ●Материјал●Лесна, мека и удобна ткаенина изработена од 65% памук+35% полиестер. ●Лесен кардиган за жени, се одликува со мека ткаенина, пријателска за кожата и лесно чувство, малку тенок кардиган за пролет, лето, fall и топла зима. €Дизајн_ Отворен Фронт, Долг Ракав. Кардиганите за жени се погодни со резервоарот или кошулата, посоодветни со фармерки. ①Боите доаѓаат Во голема разновидност на бои, сите тие се во боја на совпаѓање, додаваат женски кардиган во секоја пригода за да додадат топлина и стил. ●Повод●Секојдневно секојдневно носење, работа, забава, училиште, породилно носење, патување, одмор, прикривање на плажа кимоно, лесен летен кардиган. Џемпери за жени плус големина дуксер/Летни Кардигани за жени исечени/Долги кардигани за жени дозвола големи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката