• Новак
Ајомет Женски Кардиган Џемпери Женски Преголеми Батвинг Долги Ракави Екипажот Пресече Ребрести Плетени Пуловер Џемпер Блузи, С

Ајомет Женски Кардиган Џемпери Женски Преголеми Батвинг Долги Ракави Екипажот Пресече Ребрести Плетени Пуловер Џемпер Блузи,

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Производот е достапен

Женски Кошули Против Вратот Блуза Со Долги Ракави Кошули Со Копчиња Плетена Кошула Обичен Обичен Пакет Врат Од Желка За Женска Сезона : Пролет, Aut, Зима. Пол : Жени. Стил : Секојдневно/Секојдневно. Тип На Шема : Боја На Почвата. Должина на ракавот : Долг Ракав. Должина На Облека : Редовна. Што добивате : 1x Женски маици. ❥+Материјал】Женските Секојдневни Маици Со Кратки Ракави Се Изработени од Лесен Мек Материјал Кој е Мазен, Растеглив и Растеглив, Флексибилен и Дише За Целодневна Удобност. ❥€Карактеристики} Кошули Со Долги Ракави, Женски Есенски Врвови, Врвови Од Туника За Хеланки За Жени, Еднобојна, Лесна Кошула За Жени, Тенок Фит, Основни Туники, Длабоки V Деколте Секси Блузи, Високи Еластични Кошули, Детали За Плакета Со Предно Копче. ❥€Прилика} Овој Симпатичен Врв Од Туника Е Погоден За Одмор, Одмор, Забава, Работа, Плажа, Клуб, Улица, Спорт, Тренинг, Прилики Во Лето, Пролет, Fall И Зимски Денови. ❥+Забелешка/Рака Или Нежна Машина За Перење Ладна Вода, Препорачуваме Рачно Перење. Ве Молиме Внимателно Проверете Ја Нашата Табела Со Големини Пред Купувањето. Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Контактирајте Со Нас.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката