• Новак
Јобечо Женски В Врат Долги Ракави Нејасен Плетен Џемпер Лабави Пуловери Скокач

Јобечо Женски В Врат Долги Ракави Нејасен Плетен Џемпер Лабави Пуловери Скокач

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Производот е достапен

Драги, Добредојдовте Во Нашата Продавница!. Памук и Акрилик. Карактеристики : Женски пуловер, долг ракав,термички врв од јагнешко руно,v-врат,лабав и секојдневен. Големина : S/M/L/XL/XXL За Избор.Ве молиме изберете ја вистинската големина што ви одговара според табелата со големини. Повод : Погоден За одмор ,umn, зима, топол и удобен, погоден за секоја пригода, како што се секојдневна работа, деловна канцеларија, спортови за одмор, одмор, состаноци и шопинг итн. Обичните врвни парови совршено со фармерки, шорцеви, хеланки и сандали за удобност секој ден. Забелешка : Боите на веб-страницата може малку да се разликуваат поради компјутерскиот дисплеј. Женски Нејасен Плетен Џемпер. Лабава Пуловери Скокач Надворешни. В Вратот; Долги Ракави.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката