• Новак
Чудата на женскиот истегнат кадифен фустан со полите на шутли

Чудата на женскиот истегнат кадифен фустан со полите на шутли

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Производот е достапен

Малку луксуз оди на долг пат. Со тотално носниот кадифен фустан на В. Чудо е елегантен, удобен и сè што барате во фустан. Исклучиво на. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'9 "и носи големина S. fit : полу-опремена. Должина : 36" Долга од центарот на задниот врат за големина S. Затворање : стил на пулвер со копче за задно и клуч. Ракави : Долги блузонски ракави со еластични манжетни. Ockебови : Ништо. Карактеристики : екипаж; Ниво на полите на руфли; нелиран. Еден дел луксуз. Еден дел случајно : Сè е во врска со бујната кадифена чувство и тотално женска силуета. Conterенски истегнат кадифен фустан од В. Чудо. Истражете го шарениот, шик и модерен свет на C. Wonder. Откријте паметни, софистицирани и без напор стилови за работа и играјте .. Погледнете го чудото за сето тоа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката