• Новак
shpwfbe женски фустани црн фустан женски секојдневен спојување чипка цветен принт кружен врат фустан без ракави секојдневни фустани за жени

shpwfbe женски фустани црн фустан женски секојдневен спојување чипка цветен принт кружен врат фустан без ракави секојдневни

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Производот е достапен

Почитуван Клиент,Добредојдовте Во Нашата Продавница.Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет. За да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД. (1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.) Околу Големината : 1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : С Сад Големина : 4 Велика Британија Големина : 8 Еу Големина : 34 Биста : 106см/41.73 "Должина : 91см/35.83 " Рамо : 38см/14.96" . Големина : М Сад Големина : 6 Велика Британија Големина : 10 ЕУ Големина : 36 Биста : 110см/43.31 "Должина : 92см/36.22" Рамо : 38.5 см/15.16" . Големина : Л Големина НА САД : 8 Велика Британија Големина : 12 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 38 Биста : 116см/45.67 "Должина : 93см/36.61 " Рамо : 39см/15.35" . Големина : XL Сад Големина : 10 Велика Британија Големина : 14 Еу Големина : 40 Биста : 120cm/47.24 "Должина : 94cm/37.01" Рамо : 39.5 cm/15.55" . Големина : 2 XL Сад Големина : 12 Велика Британија Големина : 16 Еу Големина : 42 Биста : 124cm/48.82" Должина : 92cm/36.22" Рамо : 40cm/15.75" Женски Обичен Моден Спојување Чипка Цветен Принт Фустан Без Ракави Со Тркалезен Врат Карактеристики : Quolyester_ Материјал : Удобно и меко чувство,Лесен И Стилски елегантно.`+Прилика : Одлично За секојдневно носење во затворени или надворешни врати, Датум,Одмор,Плажа,Вокација, Дружење, ви дава мода и среќа.Се Што Сакаме Е Да Ви донесеме Поинаква Мода. Ве Прави Мода И Уникатен Секој Ден.Информации за производот : . Сезона : Сите Сезонски Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Лежерна Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : Фустан од 1xwomenени. женски фустани, црн фустан, секојдневни фустани за жени, Жени, Женски Секојдневен Фустан, Фустан, Полиестер, Црна, 2 XL.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката