• Новак
Лежерна Мода На жените Удобен Џебен Фустан Со Печатени Ракави

Лежерна Мода На жените Удобен Џебен Фустан Со Печатени Ракави

Rating 
DEN 431.84

Достапност
Производот е достапен

Големина : S Биста : 94cm/37.01" Ракав : 53cm/20.87" Рамо : 39cm/15.35" Должина : 130cm/51.18"Големина : М Биста : 100cm/39.37" Ракав : 54cm/21.26" Рамо : 40cm/15.75" Должина : 131cm/51.57"Големина : L Биста : 106см/41.73" ракав : 55см/21.65" рамо : 41см/16.14" должина : 132см/51.97"големина : xl Биста : 112см/44.09" ракав : 56см/22.05" рамо : 42см/16.54" должина : 133см/52.36"големина : xxl биста : 118см/46.46" ракав : 57см/22.44" рамо : 43см/16.93" должина : 134см/52.76"големина : хххл Биста : 124см/48.82" ракав : 58см/22.83" рамо : 44см/17.32" должина : 135см/53.15"големина : Ххххл биста : 130см/51.18" ракав : 59см/23.23" рамо : 45см/17.72" должина : 136см/53.54"големина : Хххххл биста : 136см/53.54" ракав : 60см/23.62" рамо : 46см/18.11" должина : 137см/53.94"Ве Молиме Проверете табелата со големини Пред нарачката. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Како да се мие : Рачно Перење Ладно, Висат Или Линија Должина На Сушење : Редовникарактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Меко е и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите.Што добивате : 1xwomenени Фустани+1x Панталони : Одговара на големината пол : Жени Прилика : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Темперамент Патување облека нега : ниска температура миење раце / машина за перење, не избелувајте, избегнувајте изложеност, виси на суво.Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.Прилика : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, датуми, спорт, училиште, работа,улична облека итн. Лесно се спарува со чизми, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима.Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но да остане ладенсезона : Цела Сезона Ве Држи Подалеку Од Летната Топла Температура; Иако Е Лесен, Можете Удобно Да Го Носите Прекрасниот Фустан Без Да се Грижите Дали Ќе Го Видите Проблемот. Овој Фустан Дефинитивно Ќе Ви Овозможи Да Ослободите Поинаков Вид Шарм И Секси. Областа За Спојување На Половината Е Еластична, Што Може Да Ги Собере Промените Во Вашето Тело. Едноставен И Класичен Дизајн, Тоа Е Неопходност За Секоја Гардероба. Ако За Формални Места, Како Што Се Деловна Работа, Забава, Црква, Свадба, Свадбен Гостин, Матурска, Вечер, Предавање Облека Што Можете Со Сандали Со Прерамки И Нежен Накит.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката