• Новак
Летен Заштеди Дозвола

Летен Заштеди Дозвола

Rating 
DEN 255.84

Достапност
Производот е достапен

Женска Мода Секојдневен Холвеј Печатени Тесни Хеланки Панталони Долги До Половинатакарактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали со удобна ткаенина за носење на вашиот дали!Точка : Печатени Висок Половината. Ефектот на затворање на половината го прави вашето тело да изгледа подобро. Спорт и секојдневен за носење ,Нов Изглед панталоните се совршени за приморски празници итн. Сезона : Пролет, Aut,Зимски Пол : Жени, Девојки Стил : Мода, Слаткоматеријал : Тип На Полиестерподаток : Печатен Декорација : Ништо што ќе добиете : 1 Компјутер Панталони Летна Заштеда Клиренс 2022!. Почитувани Кралица, ве молиме проверете ја нашата табела со големини, нашата големина е мала, ве советуваме Да Нарачате големина нагоре. Ако сакате да бидете полабави, ве молиме извршете големина нагоре. Благодарам!!. Материјал : Дише,лесен,топол и удобен за носење.Овие панталони може да се мијат со машина и брзо се сушат. Тоа нема да се намали значително во миењето. Натпревар : Секојдневно, Секојдневно Носење, Дома, Работа, Улично Носење, Забава, Состаноци, Одмор, Шопинг, Кафулиња и Други Секојдневни Прилики. Совршено спарете со кошули, палта, јакна, блузи и чизми за стилски изглед во потопло време. Да се загрее во постудено време. Нека издвоите во би можеле. жени мажи дами девојки момчиња детски панталони спортски панталони шорцеви хеланки комбинезон ромпер комбинезони панталони фармерки џогери долни облеки каприс трико ониси скортс 2022 ноќта на вештерките божиќ денот на благодарноста црн петок сајбер понеделник лето winter зима пролет среќни нови години клиренс исечен тексас бермуди ѕвонче дното одблесокот нога товар харем палацо јога висок струк лабаво вклопување плус големина трчање памук ленен фустан пижами тенок пјс пешачење растегнување сина каки морнарица голф џебови широки камо висока кожа ситно сива водоотпорна слаба тренингот дожд y2k голем фустан секојдневен моден трендовски прав атлетски лесна еластична плажа на отворено сомотска бохо течна удобност сува брза врвка за влечење канцеларија удобна класична гроздобер мека печати смокинг најлон кралската плете вештачка мрежа нејасни готски цветни копче шарени формални steampunk излегувам поштенски велосипедизам.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката